BudowaZaGrosz.pl Hurtownia Materiałów Budowlanych

 

Wyszukaj

Reklama

Producenci

Reklama

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Kerakoll Keracem Eco

Kerakoll Keracem Eco

Cena 1 opakowania. Keracem firmy Kerakoll do przygotowania podłoży. Opakowania 25 kg, minimum zamówienia dla produktów firmy Kerakoll 3000 zł brutto. Transport gratis.

Więcej

Promocja!
70,60 zł brutto

88,25 zł brutto

(cena obniżona o 20 %)


Kerakoll

Kerakoll Keracem Eco

Ekokompatybilne, mineralne spoiwo hydrauliczne, normalnie wiążące i szybkoschnące do wysoce wytrzymałych jastrychów i płyt grzewczych, idealne w GreenBuilding. Po związaniu odpowiednie do recyklingu jako kruszywo.

 

Keracem® Eco, po wymieszaniu z kruszywem o zróżnicowanym uziarnieniu od 0 do 8 mm, służy do przygotowywania jastrychów o dużej stabilności wymiarowej i stałej równowadze higrometrycznej, co gwarantuje pewność i szybkość układania płytek ceramicznych już po 24 godzinach, zaś parkietu już po 5 dniach.

 

a1

zalety, rating, dane techniczne Keracem Eco

 

Do tego produktu polecamy również:

 • Kerakoll Keracem Eco Pronto

  Kerakoll Keracem Eco Pronto

  Cena 1 opakowania. Keracem Eco Pronto firmy Kerakoll do przygotowania podłoży. Opakowania 30 kg, minimum zamówienia dla produktów firmy Kerakoll 3000 zł brutto. Transport gratis.

  Niższa cena!
  74,10 zł
  Zobacz

 • Kerakoll Keracem Kwarc

  Kerakoll Keracem Kwarc

  Cena 1 opakowania. Keracem Kwarc firmy Kerakoll do przygotowania podłoży. Opakowania 25 kg, minimum zamówienia dla produktów firmy Kerakoll 3000 zł brutto. Transport gratis.

  Niższa cena!
  25,09 zł
  Zobacz