BudowaZaGrosz.pl Hurtownia Materiałów Budowlanych

 

Wyszukaj

Reklama

Producenci

Reklama

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

fischer FIS H 12X85 K Tuleja do montażu przelotowego

fischer FIS H 12X85 K Tuleja do montażu przelotowego

Cena 1 opakowania fischer Tuleja do montażu przelotowego FIS H 12X85 K, 50 szt w opakowaniu. Koszt transportu i dostępność według ustaleń indywidualnych.

 

Więcej


86,10 zł brutto


Logo fischer

 

FIS H 12X85 K

Tuleja do montażu przelotowego

▪ Tuleja siatkowa do montażu przelotowego. Właściwe rozwiązanie przy mocowaniu szerokich elementów budowlanych z wieloma punktami mocującymi. Mocowany element nie musi być odsunięty od ściany w czasie montażu.

▪ Aprobata do muru w połączeniu z zaprawą iniekcyjną FIS V, FIS VS i FIS VW. ▪ Zmienna długość użytkowa od 20 mm do 200 mm, oznacza to łatwe dopasowanie do potrzeb, wystarczy odciąć zbędny fragment przelotowej tulei kotwiącej FIS H K.

▪ Aprobata dla FIS A w połączeniu z prętami gwintowanymi M10, M12 i M16. Dostępna jako zestaw, w komplecie z prętem kotwiącym do wyboru: galwanicznie ocynkowanym lub ze stali nierdzewnej A4. Pręt kotwiący FIS A może być skracany na odpowiednią długość.

 

Zastosowanie: Aprobata IBDiM dla zaprawy iniekcyjnej fischer FIS V, FIS SV i FIS VW w połączeniu z iniekcyjną tuleją kotwiącą do montażu przelotowego FIS H K i prętem kotwiącym FIS A przeznaczona pełnego i perforowanego podłoża murowego. Do mocowania:

▪ konstrukcji drewnianych

▪ profili metalowych

▪ elementów budowlanych

 

A Produkty o najlepszej rotacji na magazynie. Dostępność produktów gwarantowana w ciągu 48 h w Polsce. Produkty o znaczeniu strategicznym.

B Produkty dostępne w magazynie w Polsce. Dostępność na terenie Polski gwarantowana w ciągu 14 dni.

C Produkty dostępne w magazynie w Polsce na minimalnym poziomie magazynowania lub w ilości najmniejszego opakowania.